NIC DWA RAZY SIĘ NIE ZDARZA

Nasza pasja jest dla nas niekończącym się dążeniem do doskonałości.

Szukamy nowych rozwiązań, bo wiemy jakie to ważne aby każde zdjęcie i film były jedyne i niepowtarzalne. Mimo dużego doświadczenia i wielu lat wspólnej pracy, nasza praca jest nadal emocjonująca, co pozwala nam wykreować nową historię, widzianą inaczej. Nie szukamy sensacji.

Chcemy subtelnie uchwycić to co czujecie i przeżywacie w najważniejszych chwilach Waszego życia.

Donata fotograf

Podczas uroczystości towarzyszy mi dreszczyk emocji, dlatego każdy ślub jest dla mnie wyjątkowy i niepowtarzalny.

Andrzej fotograf

Operator kamery. Jestem perfekcjonistą, otwartym na innowacje. Trudno z tym żyć, bo to ciągłe dążenie do osiągnięcia niemożliwego. Praca nad każdym filmem to dla mnie przyjemność i duże wyzwanie.

SUBTELNIE CHWYTAMY CHWILĘ – UWIECZNIAMY EMOCJE

Zdjęcia ślubne

Wykonujemy zdjęcia reportażowe z przygotowań, ślubu i uroczystości weselnej oraz zdjęcia studyjne i plenerowe. Zależy nam na naturalności dlatego opieramy się na emocjach, które staramy się zatrzymać na fotografiach. Nie szukamy sensacji. Subtelnie chwytamy chwilę. Oferujemy bogaty wachlarz możliwości: zdjęcia tradycyjne w różnych formatach, albumach, fotoalbumy oraz zdjęcia na płycie. Miejsce i czas sesji ustalamy wspólnie. Zapewniamy atrakcyjne pakiety.

Filmy ślubne

Filmy nagrywamy tradycyjnymi kamerami HD oraz aparatami fotograficznymi. Gwarantujemy profesjonalną jakość obrazu i dźwięku Na życzenie klienta przygotowujemy sesję narzeczeńską, podziękowania dla rodziców, zwiastuny, sesję po ślubie oraz plenery. Miejsce i czas nagrania ustalamy wspólnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i nowe wyzwania (pod i nad ziemią, pod, nad i w wodzie oraz w każdych innych warunkach). Materiał filmowy montujemy na najnowocześniejszym sprzęcie w najnowszych technologiach. Naszym celem jest zadowolenie klienta dlatego przy montażu cenimy każdą uwagę i sugestię. Każdy film przechodzi autoryzację.